window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-207903182-1');
Faster2021-10-14T13:56:00+00:00

Kvaliteetsed alumiiniumpaadid, vastupidavamad kui paljud teised.

Faster alumiiniumpaatide omadused on professionaalide poolt testitud ja täiendatud. Juba aastaid on Põhjamaades usaldanud Fasterit näiteks politsei- ja erinevad päästeametid. Need, kes peavad katastroofi korral kiiresti reageerima, olenemata ilmast. Kui juba nemad usaldavad Fasterit siis miks ei peaks seda tegema Sina?

Fasteri paadid on käsitsi valmistatud Soomes puhtast merealumiiniumist ja seejuures on alumiinium paksem kui enamikel paaditootjatel. Seetõttu on need paadid tugevamad ja vastupidavamad kui paljud teised alumiiniumpaadid. Mere alumiiniumi on lihtne hooldada ja puhtana hoida. Kõrged pardad, tugevad piirded ja karestatud tekk tagavad Fasteri kasutamise äärmiselt ohutuks. Geniaalne paigutusplaan tagab suurepärase manööverdamisvõime ka siis, kui see on väga koormatud.

Faster mudelid

Miks Faster

Tõeline alumiiniumpaat

Kogu Fasteri tegevust iseloomustab kirglik suhtumine paadiehitusse. Kõik Fasteri mootorpaadid valmistatakse hoolika käsitööna – seega ei ole Faster mingil juhul masstoode.

Fasteri alumiiniumist mootorpaadid on testitud ja hinnatud professionaalsel kasutamisel, et saavutada parimatest parim tulemus karmide tingimuste, kiviste randade ja madalate vete jaoks.

Kaheksa ainulaadset põhjust, miks valida faster

1. Faster on vastupidav

Tootmismaterjalid ja nende tugevus on kavandatud ja teostatud nii, et faster peab vastu ka kõige karmimates tingimustes.

2. Faster on tõeline alumiiniumpaat

Puhas ja töötlemata merealumiinium, millest fasteri paadid on valmistatud, peab vastu põrutustele ja löökidele ning kannatab aastatepikkust aktiivset kasutamist väsimatult. Lisaks on seda äärmiselt lihtne puhastada ja hooldada.

3. Faster on soome päritolu

Fasteri alumiiniumpaadid on projekteeritud ja valmistatud tõeliste alumiiniumpaadiehituse asjatundjate poolt juha snelli tehases tuusulas, soomes. Iga paat on käsitsi valmistatud ning masstooteid pole.

4. Faster on usaldusväärne

Paljud professionaalid, kes paate oma igapäevaelus või -töös kasutavad, usaldavad fasterit. Nii politsei kui ka mitmed eriüksused usaldavad fasteri tooteid – miks mitte ka sina?
Turvalisust pardal suurendavad kõrged vabapardad, tugevad reelingud ja karastatud alumiiniumtekk. Faster viib sind sinna, kuhu soovid, olgu see kasvõi tormise ilmaga pimedal talveajal.

5. Faster on väga mitmekülgne

Suurepärane isiklikele vajadustele kohandatavus on omadus, mille üle ollakse fasteris tõeliselt uhked. Igale fasteri paadile saab hõlpsasti lisada näiteks erineva suurusega istmeid või panipaiku, mis muudavad paadi sinu jaoks sobivamaks. Loe rohkem kohandamise kohta siit. Mootorpaadid on varustatud fasteri spetsiaalsete kiirkinnitusrööbastega, millele saab mugavalt lisavarustust paigaldada.

6. Faster on pikaealine ja säilitab oma väärtuse

Tugev konstruktsioon ning hooldusvabad ja vastupidavad materjalid tagavad, et saad oma paati hõlpsasti suurema vastu vahetada, kui sinu vajadused ja soovid muutuvad. Võrreldes paljude teiste turul olevate paatidega on selle edasimüügiväärtus üllatavalt kõrge. Täiendav varustus on saadaval ka tulevikus.

7. Fasteri paadid on hoolikalt valmistatud

Laevakere ja tugevduskonstruktsioonid keevitatakse alati väga hoolikalt.

Sisemine tekk on täielikult alumiiniumist, mistõttu on see aktiivsele kasutusele vastupidav ja kergesti hooldatav. Pind on pardaohutuse nimel karestatud.

Alumiiniumpõrand on vedelikukindel, vihmavett ärajuhtiv ning suured äravooluavad ei ummistu.

8. Hästi varustatud

Kõik fasteri alumiiniumpaadid on juba tehases varustatud raymarine a78-kaardiplotteriga, mis sisaldab kajaloodi, multifunktsionaalset ekraani, mis näitab näiteks mootori andmeid, meetreid ja vee sügavust ning bluetoothi/wifi-t. Standardvarustusse kuuluvad ka hüdrauliline rool ja veoõngede juhtimine (veoõngede juhtimine on honda (bf40-bf150) mootoriga paatide standardvarustuses).

Kõik fasteri alumiiniumpaadid on projekteeritud ja toodetud Tuusulas, Soomes. Seepärast sobivad Fasterid paadid eriti hästi läänemere karmidesse tingimustesse, kivistele randadele ja madalatesse vetesse. Fasteris ollakse väga uhked oma soome päritolu üle.

Soome alumiiniumpaadid, enamikust vastupidavamad

Fasteri alumiiniumpaatide omadusi on täiustatud ja testitud professionaalses kasutuses. Aastate jooksul on fasterile toetunud politsei ja paljud teised päästeüksused, kes peavad katastroofi korral tegutsema, sõltumata ilmast ja tuulest. Kui nemad fasterit usaldavad, siis miks mitte ka sina?

Fasteri paadimudelid valmistatakse soomes käsitsi puhtast merealumiiniumist, mis on enamiku paaditootjate alumiiniumist paksem ning seetõttu on fasteri paadid tugevamad ja vastupidavamad kui teised alumiiniumpaadid. Merealumiiniumit on lihtne hooldada ja puhastada ning kõrged vabapardad, tugevad reelingud ja karestatud tekk muudavad fasteri äärmiselt ohutuks. Geniaalne ülesehitus tagab suurepärase manööverdamisvõime rasketes tingimustes, isegi kui paat on tugevalt koormatud.

Fasteri alumiiniumpaadid ei ole kindlasti masstoodang. Kõik fasteri mootorpaadid on hoolikalt käsitsi valmistatud kirglike paadimeistrite poolt, kellel on õige suhtumine raskesse töösse, ning muidugi on paadid enne asjatundlikele edasimüüjatele üleandmist hoolikalt üle vaadatud. Tere tulemast fasteri perekonda, kus tuntakse uhkust oma pärandi ja toodete üle.

Go to Top