Pikkus
6,67 m
Laius
2,32 m
Max mootori võimsus
200 hj

Funktsionaalne ja tõhus. Samas pehmete joontega. See on kontseptsioon, mis on nii elegantne kui ka võimas. A21 pakub täiuslikku tasakaalu igas olukorras. Laeva kere lõikub tänu pehmetele joontele kaunilt läbi vee. See paat pakub jõudlust, mis Sulle meeldib. See on seilamisrõõm, millele võid loota. Pardal on nutikad detailid ja avaralt ruumi. Ahtris domineerib stiilne ja funktsionaalne targa kaar, millele kinnitub erinev lisavarustus.

Küsi lisa

Võimas ja elegantne

Sisse ehitatud varikatuse raam võimaldab Sul varikatuse koheselt üles panna kui ilm muutub. Kui päike taas välja tuleb, saad selle kiiresti jälle kokku voltida paadi sisse ehitatud panipaika. Avar suplusplatvorm teeb vette ujuma mineku ja veest välja tuleku lihtsaks ja mugavaks. A21 pakub piisavalt ruumi pere või sõprade jaoks, olgu eesmärgiks äkiline mereseiklus või lõõgastav ja rahulik seilamine.

Navigatsioon, mida saad usaldada

Ükskõik, kas otsid rahulikke, vaikseid või tempokaid seiklusi – Simradsi välkkiire navigeerimissüsteem juhatab sind kiiresti kohale. Suure jõudlusega multifunktsionaalne puutetundlik plotter on väga usaldusväärne tänu 4G lairibaradarile ja annab Sulle meremaastikust kristallselge pildi.

M400 pinnatöötlus

Seda patenteeritud pinnatöötlust rakendatakse kõigi Anytec paatide tootmisel kvalifitseeritud ja sertifitseeritud töötajate poolt. Spetsiaalne pinnatöötlus katab kogu veepiiri kohal oleva alumiiniumi pindmise osa ja tugevdab veelgi alumiiniumi juba niigi muljet avaldavaid omadusi.

Alati valmis. Ükskõik mis ilmaga

Varustatud nutika varikatusega, mis läheb peitu ahtri diivani taha integreeritud hoidjasse. Kui ilm muutub, saad katte hõlpsasti ja ilma suurema pusimiseta lahti pakkida. See funktsionaalne kate tagab, et oled iga ilmaga alati valmis.

Võta ühendust

Tehnilised andmed

Pikkus 6,67 m
Laius 2,32 m
Max mootori võimsus 200 hj
Kaal ilma mootorita 1156 kg
Kiiruse orienteeruv vahemik 35-48,3 Kn
Kütusepaagi maht 170 L
Süvis 0,45 m
Reisijad 6 inimest
Põhjanurk (ahtris/vööris) 19,4˚/47˚

Standardvarustus

Varikatus
Targakaar
Trimmilabad
Hüdrauliline roolimasin
Klaasipuhastid
Istmepadjad (ahtris)
LED-tuled
12V pistikupesa
Elektriline pilipump ja manuaalne pilsipump
Istmete kattekotid
Ujumisredel
Isetühjenev peatekk
Mürkvärv
Klass 3 kinnitusaas

Ujumisplatformid
M400 pinnakate
Kaardiplotter koos sonariga
Tulekustuti
Securemark turvamärgistus
Päästevestid
Tekivarustus. Vendrid ja kaiotsad
Ohveranoodid
Telefonihoidik koos juhtmevaba laadimisfunktsiooniga
Libisemisvastane vaip
GPS antenn
Mürasummutus
USB pesa

Võta ühendust

Privaatsustingimustega nõustumine*